يکشنبه, 30 شهريور 1399
  • ساعت : ۶:۵۰:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 
    /  3
برگزاری نماز های جمعه در استان با حضور سرپرست دانشگاه بررسی شد
برگزاری نماز جمعه با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز مورد بررسی قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ظهر امروز نشست رئیس دانشگاه با  مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان البرز جهت تصمیم گیری برای برگزاری نماز جمعه در استان البرز  برگزار شد . 
دکتر فتحی عنوان کرد : خوشبختانه سخنان مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری نماز جماعت در ایام شیوع کرونا  نشان داد که نگاه ولایی با منطق همراه است و این یک الگوی جامع و کامل برای ما می باشد . 
وی خاطر نشان کرد کرونا یک ویروس هزار چهره می باشد و تصمیمات باید کاملا دقیق و علمی اتخاذ شود تا کمترین آسیب را ببینیم . در صورت برگزاری نماز جمعه باید به گروه های پر خطر و مسن هشدار داده شود تا حد ممکن پروتکل ها را به صورت دقیق رعایت کنند . 
نماینده دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه عنوان کرد نماز جمعه می تواند به عنوان تریبونی برای دانشگاه علوم پزشکی و محلی برای آموزش پروتکل های بهداشتی به مردم باشد . 

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مهدی راست‌روش عنوان کرد افراد شرکت کننده در نماز جمعه بسیار فهیم می باشند و در صورت برگزاری نماز جمعه پروتکل های بهداشتی را به بهترین شکل رعایت خواهند کرد. اولویت ما برای برگزاری در مکان های باز با رعایت دقیق پروتکل ها می باشد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0